içinde

Lyme hastalığıyla mücadele eden Bella Hadid, moraran vücudunu paylaştı

Bir süredir Lyme hastalığı ile mücadele eden dünyaca ünlü model Bella Hadid, yatakta üstsüz bir şekilde poz vererek sırtındaki bantları gösterdi. Modelin vücudundaki morluklar da sevenlerini üzdü.

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, bir süredir Lyme hastalığı ile mücadele ediyor. Rahatsızlığından dolayı hastanelik olan genç model, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla korkuttu.

SIRTINDAKİ BANTLARI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz ay yapılan Moda Haftası kapsamında sahneye çıkan ve yoğun bir çalışma programı bulunan model, yapmak zorunda olduğu diyet nedeniyle sağlık durumu risk derecesine girdi. Yoğun iş temposundan dolayı kanındaki enfeksiyon seviyesi artan Hadid, tedavi görmeye başladı. 56,1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşım yapan model, yatakta üstsüz poz vererek sırtındaki bantlar gösterdi. Ünlü isim bir sonraki paylaşımında ise vücudundaki morlukları gözler önüne sererek sevenlerini korkuttu.

LYME HASTALIĞI NEDİR?

Lyme hastalığı, enfekte kenenin insanları ısırması ile ortaya çıkan bakteriyel bir enfeksiyon hastalığıdır. Lyme hastalığı genellikle kızarıklık, ateş, baş ağrısı ve yorgunluk ile kendisini belli ediyor. Erken teşhis Lyme hastalığına yakalanan hastalarda tedavi başarısını artırıyor.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Berfu Yenenler “Memen Yok” Yorumundan Sonra “Popon Tepsi Gibi” Diyenlere Harikulade Bir Paylaşımla Karşılık Verdi

Oğuzhan Uğur’un Konuğu Olan CZN Burak, Yaptığı Samimi Açıklamalarla Hem Şaşırttı Hem Dikkat Çekti!