içinde

Melek Mosso sahnede annesiyle türkü söyledi, konserde alkış tufanı koptu

Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı “Dünyanın en güzel duygularından biri annemin yüzünü güldürebilmekmiş meğer” notunu düştü.

Melek Mosso sahnede annesiyle türkü söyledi, konserde alkış tufanı koptu

Sevilen şarkıcı Melek Mosso, sahneye davet ettiği annesiyle türküs söyledi. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı “Dünyanın en güzel duygularından biri annemin yüzünü güldürebilmekmiş meğer” notunu düştü.

Son dönemin parlayan yıldızlarından Melek Mosso, konserinde sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı. Mosso annesiyle sahneyi paylaştı.

SÜRPRİZ DÜET

Ünlü şarkıcı, Harbiye Açık Hava Sahnesi’nde annesi Hatice Mosso ile birlikte “Mevlam Bir Çok Dert Vermiş” türküsünü beraber söyledi. Anne kızın sürpriz düeti alkış alırken Mosso unutulmaz anları sosyal medya hesabından paylaştı.

“ONUN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Başarılı şarkıcı “Hem kendi hayallerimi, hem onun hayallerini gerçekleştirdim. Dünyanın en güzel duygularından biri annemin yüzünü güldürebilmekmiş meğer. Duaların, sevgin, varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan. Seni çok seviyorum anneciğim” diyerek duygularını dile getirdi. Anne Hatice Mosso’nun sesinin güzelliği ise hayran bıraktı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kazada Ağır Yaralanan ve Ambulans Uçakla İstanbul’a Getirilen Sergen Deveci’nin Doktorundan İlk Açıklama Geldi.

“Ben gay değilim” diyen Cemil İpekçi’den cinsellik itirafı: Kadınla da erkekle de birlikte oldum