içinde

Merve Boluğur’un “Her Erkek, Adam Olamaz” Paylaşımı Kadınların Hislerine Tercüman Oldu

Magazin gündeminin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Merve Boluğur her paylaşımla öne çıkmayı başarıyor. Boşandığı eşi DJ Mert Aydın ile yeniden ilişkiye başladığı konuşulan ünlü oyuncunun 19 Kasım Erkekler Günü’nde yaptığı paylaşımla ortalığı …

Merve Boluğur’un “Her Erkek, Adam Olamaz” Paylaşımı Kadınların Hislerine Tercüman Oldu

Magazin gündeminin en dikkat çeken isimlerinden biri olan Merve Boluğur her paylaşımla öne çıkmayı başarıyor. Boşandığı eşi DJ Mert Aydın ile yeniden ilişkiye başladığı konuşulan ünlü oyuncunun 19 Kasım Erkekler Günü’nde yaptığı paylaşımla ortalığı kırdı geçirdi.

“Acemi Cadı” dizisinde canlandırdığı “Ayşegül” karakteriyle tüm Türkiye’ye adını duyuran Merve Boluğur’u tanımayan yoktur.

“Küçük Sırlar”, “Kuzey Güney”, “Muhteşem Yüzyıl” gibi dizilerde de rol alan Boluğur artık oyunculuk yapmıyor biliyorsunuz ki.

Boluğur’u artık herhangi bir yapımda izleyemesek de sosyal medya platformlarında her an karşımıza çıkıyor.

Özellikle Instagram, Twitter ve TikTok platformları üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Merve Boluğur’un son paylaşımı yeniden gündem yarattı.

19 Kasım Erkekler Günü için yaptığı paylaşımla kadın takipçilerinin gönlünü fetheden ünlü isim erkek takipçilerinin de hışmına uğradı.

Boluğur, “Neden dünya erkekler günü var da dünya adamlar günü yok biliyor musunuz? Çünkü kendileri de biliyor adam olmadıklarını..” dedi.

Ünlü oyuncunun paylaşımını da burada görebilirsiniz 👇

Merve Boluğur’un paylaşımına gelen yorumlardan bazılarını da buraya bıraktık…

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de merak ediyoruz.

Hadi Yorumlara…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Çeteyle Yemeğe ‘Reklam Yüzü’ Olarak Giden Bahar Candan’ın Karşılığında Aldığı Miktar Ortaya Çıktı

Avukat Feyza Altun, Özlem ile Tayyar Öz Çiftinin Umre Çekilişindeki Detayları İlk Kez Açıkladı!