içinde

Merve Taşkın’ın Bekaret Açıklamasından Seks Müzesi Paylaşımına Kadar Yaptığı Sansasyonel Olayları

Sosyal medya kullanıcıları Merve Taşkın’ı adını duymuş olabilir. Bugün yaptığı aylık kazanç açıklamasıyla herkesin küçük dilini yutturan Merve Taşkın’ın geçmişteki sansasyonları da az konuşulmadı. Bakın neler var neler… Bugün bütün sosyal medya …

Merve Taşkın’ın Bekaret Açıklamasından Seks Müzesi Paylaşımına Kadar Yaptığı Sansasyonel Olayları

Sosyal medya kullanıcıları Merve Taşkın’ı adını duymuş olabilir. Bugün yaptığı aylık kazanç açıklamasıyla herkesin küçük dilini yutturan Merve Taşkın’ın geçmişteki sansasyonları da az konuşulmadı. Bakın neler var neler…

Bugün bütün sosyal medya, Pelin Çini’nin Merve Taşkın’la Onedio için yaptığı röportajı konuştu. OnlyFans modeli Merve Taşkın, aylık kazancını şu sözlerle açıklamıştı.

‘Ayda 100.000 dolar kazanıyorum ama bu benim için yeterli değil. Yaşam stilim için çok az bir miktar açıkçası. İnan tüm para dünyayı gezerken ödediğim airbnb villalarına, Business class uçak biletlerine vs. gidiyor. Yaşadığım hayatı daha rahat yaşayabilmek için ayda en az 1 milyon dolar kazanmam gerek.  Hedefim bu ve gerçekleşeceğine inanıyorum ve evet aileme destek oluyorum.’

Peki Merve Taşkın nasıl hayatımıza girdi ve biz onu hangi olaylarla tanıdık? Hemen öze geçelim. İlk olarak Beşiktaşlı futbolcu Loris Karius’un kendisine attığı özel mesajı bu şekilde ifşa etmesiyle adını duymuştuk.

Hatta bir maçta “Beşiktaş kazanırsa mememe takımın adını yazarım” deyip yazmışlığı da var.

Bir de Instagram soru cevap köşesinde “aseksüelim ve bakireyim” açıklaması olmuştu, kafalar epey bir karışmıştı.

Ancak bir süre sonra “meraklılarına” artık bakire olmadığını da şu beyanıyla duyurdu.

Amsterdam gezisinde gittiği seks müzesindeki pozları ise başına bela açtı, savcılık hakkında soruşturma başlattı. Kısa bir süre sonra bu konuyla ilgili takipsizlik kararı çıktı.

Fakat tüm bunların arasında onunla ilgili en çok konuşulan konu OnlyFans modelliği yapması oldu. Çünkü fazla para kazandığını her şekilde açıklamadan edemiyordu.

Şöyle gibi 👇

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar sebebiyle hakkında yeni bir “müstehcenlik” davası açıldı. Bu davadan da beraat eden Merve Taşkın’ın duruşmada giydiği kıyafet tabii ki sansasyon yarattı.

Yani gördüğünüz gibi sosyal medya Merve Taşkın’ı bir şekilde konuşmaya devam ediyor. Bakalım onunla ilgili bundan sonra daha neler göreceğiz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Aylık 100 Bin Dolarla Geçinemediğini Açıklayan Merve Taşkın Asgari Ücretle Geçinenlere Seslendi!

Günlük Burç Yorumuna Göre 20 Eylül Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?