içinde

Meryem Uzerli’den sonra Esra Dermancıoğlu da Tükenmişlik Sendromuna Yakalandığını Duyurdu

Ekranların dikkat çeken isimlerinden Esra Dermancıoğlu, magazin dünyasının öne çıkan ismi oldu. Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı yenge rolüyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu sosyal medyasını da oldukça aktif bir şekilde kullanıyor.

Meryem Uzerli’den Sonra Esra Dermancıoğlu da Tükenmişlik Sendromuna Yakalandığını Duyurdu

Ekranların dikkat çeken isimlerinden Esra Dermancıoğlu, magazin dünyasının öne çıkan ismi oldu. Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı yenge rolüyle hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu sosyal medyasını da oldukça aktif bir şekilde kullanıyor. Paylaştığı fotoğraflar ve yaptığı açıklamalarla gündemde adını sıkça duyduğumuz Esra Dermancıoğlu, tükenmişlik sendromu yaşadığını itiraf ederek psikiyatrlardan yardım istedi.

Gelin detayları görelim…

Dizi ve tiyatro oyuncusu Esra Dermancıoğlu’nu tanımayan yoktur. Kendisi, yayınlandığı döneme damga vuran Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde ”Mukaddes Ketenci” karakterine hayat vermişti.


Fatmagül’ün yengesi Mukaddes herkese kök söktüren bir tipti…
Ünlü oyuncu, bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel’den aldığı teklif ile oyunculuk kariyerine adım atmış.


Bu zamana kadar sayısız birçok yapımda rol alan Dermancıoğlu, yer aldığı her projede dikkatleri üzerine çekmeye başardı desek yanlış olmaz.


Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğindeki Muhteşem Yüzyıl: Kösem’in oyuncu kadrosunda da kendisine yer bulan ünlü oyuncu ”Cennet Hatun” karakteriyle büyük beğeni toplamıştı hatırlarsanız.


Bir Zamanlar Çukurova ve Kaderimin Oyunu adlı yapımlarla ilgi gören Esra Dermancıoğlu sosyal medyanın da oldukça aktif isimleri arasında.


Yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Dermancıoğlu, sosyal medya hesaplarından yayınladığı fotoğraflarla uzun süre konuşulmuştu biliyorsunuz ki.


Şimdilerde ATV’de yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkan ünlü oyuncunun son paylaşımı gözlerden kaçmadı.


Esra Dermancıoğlu kendi fotoğrafıyla yaptığı paylaşıma “Tükenmişlik sendromu yaşıyorum… Psikiyatrlardan yardım istiyorum. Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz.” notunu düştü.


Hatırlarsanız, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle milyonların gönlüne taht kuran Meryem Uzerli de 2013 yılında tükenmişlik sendromuna yakalanmıştı.


Hatta güzel oyuncu dizi kadrosundan da çıkmıştı.
Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?


Yorumlara bekliyoruz…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Erkan Özerman yıllar sonra anlattı: Ajda Pekkan cinselliği sembol ettiği için çalışmak istemedim

Donald Trump’ın kızı Tiffany Trump evlendi! Trump’ın damada yaptığı uyarı düğüne damga vurdu