içinde ,

“Müge Anlı’nın Kapısındayım”: Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un Eski Karısı Kızının Kaçırıldığını İddia Etti

Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin kızının kaçırıldığını iddia etti. ‘Müge Anlı’nın kapısındayım’ diye eski eşine seslenen kadın kızını eski eşinin kaçırdığından şüphelendiğini söyledi. 2007 yılında nikah masasına oturan Gonca Derin ve …

“Müge Anlı’nın Kapısındayım”: Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un Eski Karısı Kızının Kaçırıldığını İddia Etti

Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin kızının kaçırıldığını iddia etti. ‘Müge Anlı’nın kapısındayım’ diye eski eşine seslenen kadın kızını eski eşinin kaçırdığından şüphelendiğini söyledi.

2007 yılında nikah masasına oturan Gonca Derin ve Uğur Akkuş, 2018 yılında ihanet sebebiyle ayrılmıştı.


Aden isminde bir kız çocukları olan çiftin, çocuklarının velayetini anne Derin almıştı. Ancak Derin, nafaka yüzünden eski eşiyle sürekli sorunlar yaşadığını ifade ediyordu.
Derin’in dün sosyal medya hesabından paylaştığı iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü.


Sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak kızının kaçırıldığını söyleyen Derin, kızının babası olan eski eşi Akkuş tarafından kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü öne sürdü. erin, ‘Destek rica ediyorum, kızım kaçırıldım. Şiddet görüyor, beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın’ ifadelerini kullandı.
“Müge Anlı’nın kapısındayım.”


Oğlunun telefonundan kızıyla konuştuğu ses kaydını da yayınlayan eski eşin paylaşımında, Aden’in ağlayarak ‘Beni kucağına alarak oraya zorla soktu, ben de altıma yaptım. Lütfen beni gelin alın. Lütfen çabuk gelin’ dediği duyuluyordu. Öte yandan anne Derin, Müge Anlı’ya başvuracağını da söyledi.
“Uğur geldi, Aden’in iki kolundan sımsıkı tuttu. Sanki bir insan değilmiş gibi…”


Sosyal medya hesabından peş peşe görüntü ve video yayınlamaya devam eden Derin’in paylaşımlarında bir görgü tanığı olduğu da görülüyordu. Videonun devamında yer alan görgü tanığı kadın, ‘Uğur (Akkuş) geldi arabaya. Hiçbir şey demeden Aden’in iki kolundan sımsıkı tuttu. Sanki bir insan değilmiş, kızı değilmiş gibi. Sürükleyerek asansöre götürdü’ iddiasında bulundu.
“Çocuklarımı tatile çıkardım.”


Hakkında çıkan kaçırılma iddialarını reddeden Akkuş paylaşımında, ‘Hakkımda yine asılsız bir takım İftiralar atılmış; kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla korumak, kollamak ilgi ve sevgi göstermekle sorumlu olduğum kendi çocuklarım, ara tatilde mahkeme kararı ile usulüyle pedogog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım bu tür karalama asılsız iftiralara artık inanmayın lütfen!’ dedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

45 günlük eşinden boşanma kararı alan Merve Boluğur, jartiyerli pozunu paylaştı

Genç Yaşta Ölen Ünlüleri Yapay Zeka Kullanarak ‘Hiçbir Şey Olmamış Gibi’ Projesi ile Canlandıran Sanatçı