içinde

Nazar Değdi! İlişkileriyle Olay Olan Merve Boluğur ve Mert Aydın Çiftinin Boşanma İddiası Gündem Oldu

Ekim ayında dünya evine giren Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti yaptıkları paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık gündeme düşen isimler arasında yer alıyor. Aşklarını dolu dizgin yaşayan ünlü çiftten hayranlarını üzen bir haber geldi. Bir süredir evleri…

Nazar Değdi! İlişkileriyle Olay Olan Merve Boluğur ve Mert Aydın Çiftinin Boşanma İddiası Gündem Oldu

Ekim ayında dünya evine giren Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti yaptıkları paylaşımlarla ve açıklamalarıyla sık sık gündeme düşen isimler arasında yer alıyor. Aşklarını dolu dizgin yaşayan ünlü çiftten hayranlarını üzen bir haber geldi. Bir süredir evleri ayırdıkları söylenen Aydın ve Boluğur çiftinin boşanacakları iddia edildi. Gelin tüm detaylara birlikte bakalım…

Aşklarıyla magazin dünyasına bomba gibi düşen Merve Boluğur ve DJ Mert Aydın geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturarak bir ömür boyu mutluluğa evet demişlerdi hatırlarsınız ki.


Ali Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğünde Merve Boluğur’un gelinliğinden Mert Aydın’ın arkadaşlarının açtığı şarkıya kadar her şey ses getirmişti.


Düğünleri kadar evliliklerinden sonra da konuşulmaya devam eden ünlü çift aşklarını sosyal medyada yaşamaktan çekinmiyordu.


Fakat bir süredir Merve Boluğur’un eşiyle paylaşım yapmaması, yüzüksüz fotoğraf atması ve geçtiğimiz gün bir takipçisine verdiği göndermeli cevap ayrılık iddialarını da beraberinde getirmişti.


İddiaların ardından iki taraftan da cevap gelmezken Merve Boluğur’un baba evine döndüğü konuşulmaya başlandı.


Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre çift bir süre önce evleri ayırdı. Boluğur’la fikir ayrılığına düşen Aydın avukatına talimat vererek boşanma işlemlerini başlattı.


Aydın ve Boluğur çiftinden henüz bir açıklama gelmedi. Sizce iddialar doğru mu? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kurtlar Vadisi, Türkiye’deki en iyi 25 yerli dizi listesine giremedi

44 gün sonra boşanma kararı alan ünlü oyuncu Merve Boluğur sessizliğini bozdu