içinde

Nusret’in Paylaştığı Abu Dhabi’deki Restoranına Ait Hesabı Görünce Fakirliğinizi Bir Kez Daha Hissedeceksiniz

Dünyada ‘Salt Bae’ olarak tanınan Nusret, restoranlarında ödenen astronomik ücretlerle şaşırtmaya devam ediyor. Nusret’in Abu Dhabi’deki restoranına ait hesaba bakarken toplama, çarpma, çıkarma işlemlerini unutacağınız kesin! Nusret artık dünya çapında lü…

Nusret’in Paylaştığı Abu Dhabi’deki Restoranına Ait Hesabı Görünce Fakirliğinizi Bir Kez Daha Hissedeceksiniz

Dünyada ‘Salt Bae’ olarak tanınan Nusret, restoranlarında ödenen astronomik ücretlerle şaşırtmaya devam ediyor. Nusret’in Abu Dhabi’deki restoranına ait hesaba bakarken toplama, çarpma, çıkarma işlemlerini unutacağınız kesin!

Nusret artık dünya çapında lüks bir restoran zinciri. Marka sahibi Nusret Gökçe’nin çeşitli ülkelerde tam tamına 32 şubesi var.


Tabii buraya gidenler arasında dünya yıldızları da mevcut. Nusret’in kendi elleriyle tuzladığı eti bıçağın ucuyla birçok ünlüye ikram ettiğini görmüşsünüzdür.


Nusret’in şu an gündeme gelmesinin sebebi ise Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dhabi’deki şubesindeki bir hesap


Nusret dün gece bu restorana ait bir hesap yayınlayınca hepimiz bir anda ne kadar fakir olduğumuzu yeniden hissettik.


Söz konusu hesap işte bu. Nusret’in kendi Instagram’ından “kalite asla pahalı değildir” notuyla paylaştığı bu adisyon 14 kişilik. Masadaki en büyük kalem etten çok, dünyaca ünlü Petrus şarapları. Peki bu hesabı TL’ye çevirdiğimizde ne kadar yapıyor? Siz hiç hesaplamayın, biz söyleyelim: 3 milyon küsür TL


Bu hesabın kime ait olduğu da merak edildi haliyle. F1 pilotlarının aynı anda yemek fotoğrafı paylaşması, hesabın onlara ait olduğunu düşündürdü.


Ancak hesap F1 pilotlarına ait değil. Bu ekibin dünyaca ünlü ve Michelin yıldızlı Hakkasan Restoran’da yemek yediği sonradan anlaşıldı.


Hesabı görüp doğal olarak hayrete düşenler, sosyal medyada yorumsuz duramadı 👇


twitter.com


twitter.com


twitter.com


twitter.com
Ne hayatlar yaşanıyor inanılır gibi değil işte görüyorsunuz. Biz yine buradan devam…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Acun Ilıcalı kızı Melisa ile poz verdi, Şeyma Subaşı ağladığı anları paylaştı

“Havuçlu Anne” olarak tanımıştık! Büşra Pekin son haliyle ağızları açık bıraktı