içinde

O Sahne Nişan Attırdı! Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Ayrılık Nedeni Belli Oldu!

Geçtiğimiz yıl bir süredir beraber olduğu sevgilisi İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson’dan evlilik teklifi alan Dilan Çiçek Deniz gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde hem evlilik hazırlığında hem de yoğun bir iş temposunda olan Dilan Çiçek Den…

O Sahne Nişan Attırdı! Dilan Çiçek Deniz ve İrlandalı Yönetmen Sevgilisi Thor’un Ayrılık Nedeni Belli Oldu!

Geçtiğimiz yıl bir süredir beraber olduğu sevgilisi İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson’dan evlilik teklifi alan Dilan Çiçek Deniz gündeme bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz günlerde hem evlilik hazırlığında hem de yoğun bir iş temposunda olan Dilan Çiçek Deniz’in sevgilisiyle şiddetli bir kavga ettiği ve nişan attığı öğrenilmişti. Ayrılığın nedeni ise belli oldu. Gelin Dilan Çiçek Deniz ve Thor Saevarsson’un ayrılık iddialarına birlikte bakalım…

Son zamanlarda yıldızı parlayan oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve bir süredir beraber olduğu İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson ilişkileriyle gündeme bomba gibi düşmüştü hatırlarsınız ki.


Deniz, geçtiğimiz yıl sevgilisi Thor’dan evlilik teklifi almış ve ünlü çift nikah hazırlıklarına başlamıştı.


Aşklarına dolu dizgin devam eden ünlü çiftten geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi gelmiş ve hayranları oldukça şaşırmıştı.


İddialara göre Thor’un kıskançlığı yüzünden çiftin şiddetli kavga ettiği ve Deniz’in öfkeyle kül tablası fırlattığı öğrenilmişti.


Gelen son bilgilere göre kıskançlığın nedeni ise Dilan Çiçek Deniz’in Burak Deniz’le oynadığı Kal filmindeki sevişme sahneleri olduğu iddia edildi.


Geçtiğimiz hafta Netflix’te yayınlanan Kal filmde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in ateşli sevişme sahneleri sosyal medyada da gündem olmuştu.


Ünlü çiftten konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

İlişki Terapisti Selin Karacehennem’in “Bakire Olmadığınızı Söylemeyin” Çıkışı Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Oyuncu Deniz Çakır sevgilisiyle görüntülendi