içinde

Oyuncu Rebel Wilson, kız arkadaşı Ramona Agruma ile evleniyor

Casamigos Cadılar Bayramı partisine katılan oyuncu Rebel Wilson ve kız arkadası Ramona Agruma, yakın zamanda gerçekleşen nişanlarından bahsetti.

Casamigos Cadılar Bayramı partisine katılan oyuncu Rebel Wilson ve kız arkadası Ramona Agruma, yakın zamanda gerçekleşen nişanlarından bahsetti. Partiye katılanlardan bir kaynak, “Bir köşede öpüşüyorlar ve herkese nişanlandıkları için ne kadar heyecanlı olduklarını söylüyorlardı” diye anlattı.

Avustralyalı yıldız daha önce Budweiser’ın varisi ve Napp’s Dairy Free Ice Cream’in kurucusu Jacob Busch ile çıkmıştı, ancak çift, yaklaşık bir yıllık beraberliğin ardından Şubat 2021’de ayrılmıştı.

Kısa bir süre sonra People’a konuşan Wilson, yaz sezonunda birkaç kişiyle çıktığını ancak şu anda bekar olduğunu ve doğru kişiyi aradığını belirtmişti. Mayıs ayında ise Jordana Abraham ve Jared Freid‘in podcast’i “U Up”a katılan oyuncu, “mutlu bir ilişkisi olduğunu” söylemişti.

Disney prensi ararken prenses buldu

42 yaşındaki Wilson, Agruma ile ortak bir arkadaşlarının evinde tanıştığını ifade etti. “Pitch Perfect” yıldızı haziran ayında Instagram’da, “Bir Disney prensi aradığımı sanıyordum… ama belki de bunca zaman gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney prensesiydi” diye yazdı.

Agruma, bildirildiğine göre Letonya’da popüler Lemon&Lemon adında, sürdürülebilir 200 dolarlık kapüşonlular satan bir moda markasının sahibi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

‘Çıplak güneşlenmek Kate’in suçu’ demişti: Kraliyet ailesinden Trump’a küfür seli

Yayında Hassas İçerik Mevcut.
Bu yayını görüntülemek için tıklayın

Ünlü şarkıcı sahnede göğüslerini açtı! Yaptığı hareket binlerce kişinin ağzını açık bıraktı