içinde , , ,

Pamela Anderson’dan Bir Bomba Daha: “Jack Nicholson’ı İki Kadınla Birlikte Yakaladım”

Geçmişte yaşadığı hayatıyla şimdilerde ise yaptığı açıklamalarla manşetlerden düşmeyen Pamela Anderson, şimdi de ünlü aktör Jack Nicholson ile ilgili ‘Onu Playboy malikanesinde 2 kadınla birlikte yakaladım’ sözleriyle gündeme geldi.  90’lı yılların …

Pamela Anderson’dan Bir Bomba Daha: “Jack Nicholson’ı İki Kadınla Birlikte Yakaladım”

Geçmişte yaşadığı hayatıyla şimdilerde ise yaptığı açıklamalarla manşetlerden düşmeyen Pamela Anderson, şimdi de ünlü aktör Jack Nicholson ile ilgili ‘Onu Playboy malikanesinde 2 kadınla birlikte yakaladım’ sözleriyle gündeme geldi. 

90’lı yılların sonu 2000’lerin başında dünyada en çok konuşulan yıldızlardan biri olan Pamela Anderson, geçtiğimiz günlerde Sylvester Stallone’un kendisine ‘ahlaksız teklifte’ bulunduğunu açıklamıştı.

Anderson açıklamasına göre; Sylvester Stallone, ‘bir numaralı kızı’ olması için ona bir ev ve lüks bir araba teklif etmişti.

Güzel oyuncu ise bu ‘ahlaksız teklifi’ reddetmişti. Pamela, şu ifadeleri kullanmıştı:

‘Bana ‘bir numaralı kızı’ olmam için bir daire ve Porsche teklif etti. Ben de ‘Bu iki numaralı biri daha olduğu anlamına mı geliyor?’ dedim. ‘Alabileceğin en iyi teklif bu tatlım. Artık Hollywood’dasın’ dedi. Ama ben aşık olmak istiyordum. Bundan daha azına razı olmak istemedim.’

Pamela Anderson’un bu çok konuşulan açıklamasından çok da uzun bir zaman geçmeden yeni bir bomba daha geldi.

Ünlü isim şimdi de ünlü oyuncu Jack Nicholson’ı Playboy malikanesinde üçlü ilişki yaşarken yakaladığını açıkladı.

Pamela Anderson, son olarak Variety’ye verdiği samimi bir röportajda; Jack Nicholson’ın Playboy malikanesinde ‘iki güzel kadınla’ üçlü ilişki yaşadığına tanık olduğunu iddia etti.

DailyMail’de yer alan habere göre; 85 yaşındaki Hollywood yıldızını ruj sürmek için gittiği banyoda yakaladığını söyleyen Anderson, şu ifadeleri kullandı:

‘Üçü de kıkırdıyor ve duvara yaslanmış öpüşüyorlardı. Aynayı kullanmak için yanlarından geçtim, dudak parlatıcımı düzeltmek için lavabonun üzerine eğildim. Bakmamaya çalışıyordum ama kendimi tutamadım ve yansımada Jack’in gözlerini yakaladım. Sanırım bu hoşuna gitti, çünkü komik bir ses çıkardı, gülümsedi ve bana ‘Teşekkürler canım’ dedi.’

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Banu Alkan Evleniyor: İşte Afrodit’in Düğün Tarihi

Fırat Tanış’ın olaylı gecesi! Sevgilisiyle görüntülenmemek için kaçacak yer aradı