içinde

Rihanna’dan İkinci Çocuğuyla Aile Pozu Geldi: Kırkı Çıkmadan Gördük!

İkinci çocuğuna hamile olan Rihanna, Ağustos ayında çocuğunu kucağına almış ve herkese derin bir ‘oh’ çektirmişti! Uzun bir süredir kendisini hamile olarak görünce, ne zaman doğuracağı merak konusu olmuştu haliyle. İkinci çocuğunun adını, cinsiyetini …

Rihanna’dan İkinci Çocuğuyla Aile Pozu Geldi: Kırkı Çıkmadan Gördük!

İkinci çocuğuna hamile olan Rihanna, Ağustos ayında çocuğunu kucağına almış ve herkese derin bir ‘oh’ çektirmişti! Uzun bir süredir kendisini hamile olarak görünce, ne zaman doğuracağı merak konusu olmuştu haliyle. İkinci çocuğunun adını, cinsiyetini öğrendiğimiz Rihanna, şimdi de aile fotoğrafı çektirdi!

Son zamanlarda hamileliğiyle gündemimizden düşmeyen Rihanna, ha doğurdu ha doğuracak derken herkesi merak içinde bırakmıştı.

ASAP Rocky’le kurdukları hayatlarına mutlu bir şekilde devam eden Rihanna, ilk çocuğunu kucağına aldıktan bir süre sonra tekrar hamile olduğunu açıklamıştı. Bu haber, müzik kariyerinden zaten uzaklaşmış olan Rihanna’nın dinleyenlerini bir miktar üzmüştü tabii.

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında ilk çocukları RZA’yı kucaklarına alan çift, ikinci çocuklarını heyecanla beklemeye başlamıştı.

Tabii uzun süredir hamile gördüğümüz Rihanna, bütün hayranlarını kendisini hamile görmeye alıştırdı. 😂

Neyse ki Ağustos ayının başlarında ikinci çocuğunu da kucağına aldı da, hepimiz rahatladık!

RZA abisinden 1 yıl 3 ay küçük olan bebiş, sağlıkla dünyaya geldi. Fakat tartışmaları da beraberinde getirdi. Bebeklerinin cinsiyetinin ne olduğu konusunda farklı iddialar ortaya atılmaya başlamıştı.

Biz bebişin cinsiyetinin ne olduğu konusunda hala kararsızlık yaşarken, Rihanna ve ailesinden evli, mutlu, iki çocuklu aile pozları geldi!

İlk olarak bebeğin kız olduğunu öğrenmiş, daha sonra ‘yok yok erkek’ haberleri çıkmıştı…

Bu arada bebişin adının ‘Riot Rose’ olduğunu da öğrenmiştik!

Riot Rose kelimeleri sırasıyla ‘isyan’ ve ‘gül’ anlamlarına geliyor. Aslında ismini dikkate aldığımızda, kız olma ihtimali daha yüksek gibi, ne dersiniz?

Peki ‘Riot Rose’ sizce kime benziyor? 😂

Haydi yorumlara!

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Günlük Burç Yorumuna Göre 20 Eylül Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

19 Eylül’de Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!