içinde

Sabancıların Büyük Gelini Nazlı Sabancı ve Kız Kardeşi Arasında Soğuk Rüzgarlar mı Esiyor?

Cemiyet hayatının en önde gelen isimlerinden Arzu Sabancı ve eşi Ömer Sabancı’nın yerini yavaş yavaş oğulları Hacı Sabancı ve gelinleri Nazlı Sabancı almaya başladı bildiğiniz gibi. Aynı zamanda Zeynep Nazlı Sabancı’nın sosyal medya paylaşımları da …

Sabancıların Büyük Gelini Nazlı Sabancı ve Kız Kardeşi Arasında Soğuk Rüzgarlar mı Esiyor?

Cemiyet hayatının en önde gelen isimlerinden Arzu Sabancı ve eşi Ömer Sabancı’nın yerini yavaş yavaş oğulları Hacı Sabancı ve gelinleri Nazlı Sabancı almaya başladı bildiğiniz gibi. Aynı zamanda Zeynep Nazlı Sabancı’nın sosyal medya paylaşımları da bir hayli ilgi çekiyor. İşte tam bu yüzden sosyal medya hesabını yakından takip edenler, Nazlı Sabancı ile kardeşi arasında bir takım sorunlar olduğunu iddia etti. Gelin bakalım neler olmuş…

10 Ekim 2021’de dillere destan bir törenle dünyaevine giren Nazlı ve Hacı Sabancı çifti, cemiyet hayatının en gözde isimleri arasında yerleşeli çok oluyor bildiğiniz gibi.

Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen büyük bir düğün töreni ile sosyal medyadan tutun da her çeşit magazin kanalına kadar dillere destan olan çift, evliliklerinin iki yılını doldurmuş durumda.

Aynı zamanda bildiğiniz gibi Nazlı Sabancı aktif bir sosyal medya kullanıcısı. Kendisinin 403 bin takipçisi var.

Özellikle kendisinin düğünden sonra takipçileri bir hayli arttı. İnsanlar ‘Sabancı Gelini’ olarak tanıdıkları Nazlı Sabancı’nın neler yaptığını, nerelerde gezdiğini, nasıl kıyafetler giydiğini merak ediyor doğal olarak.

Bir diğer yandan da sık sık kayınvalidesi Arzu Sabancı ile olan samimi ilişkisi konuşuluyor.

Sürecin en başından beri birbirlerine son derece yakın olduğunu gördüğümüz Arzu Sabancı ve Nazlı Sabancı’nın bu iyi iletişimi tabii ki de magazinin ilgisini çeken konulardan biri. Hatta Nazlı Sabancı’nın kızının adını ‘Arzu Alara’ koyması da bir süre konuşulmuştu.

Şimdilerde Londra’da olan Hacı-Nazlı Sabancı çifti, birlikte pozlarını bizlerle paylaşmaya devam ediyor. Takipçileri de kendilerini yakından takip ediyor.

Bu ‘yakından’ kısmı sizin için ne anlama geliyor bilmiyorum ama, gerçekten bir yakınlıktan bahsediyoruz. Takipçilerinden ailelerinin ne yaptığına kadar yani…

Magazini yakından takip eden İlhan Çevik’in bir takipçisi kendisine enteresan bir mesaj attı. Nazlı Sabancı ve kız kardeşi Hazal Uytun sosyal medyadan birbirini engellemiş.

Nazlı Sabancı ile kız kardeşinin Instagram’dan birbirini engellediği, hesabı gizli olan kardeşi Hazal’ın ise göndermeli hikayeler paylaştığı söylendi.

İlhan Çevik’in başka bir takipçisi ise söyledikleriyle resmen ağzımızı açık bıraktı. İddialara göre Nazlı Sabancı ve annesi, kardeşinden utandığı için onu hiçbir ortama sokmuyormuş!

Bu arada kız kardeşi yalnızca Nazlı Sabancı’yı engellemekle kalmamış, annesi ve 2 teyzesini de silmiş. Ayrıca magazinde uzun süre konuştuğumuz Arzu Alara’nın mevlüdüne de kardeşini çağırmamış. Katıldığı tüm etkinliklere de annesi ve Arzu Sabancı ile gidiyormuş.

Yine Arzu Alara bebeğin mevlüdünde Nazlı Sabancı’nın annesi ve iki teyzesiyle verdiği poz yer alırken, kız kardeşinin olmadığı söylendi.

Yalnız bu mevlüt değil, kız kardeşi ile hiçbir ortamda fotoğrafı olmadığını ve görünmediğine dikkat çektiler.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir’den Dikkat Çeken Açıklama!

Mahmut Orhan’ın Arjantin Sahnesinden Farah Zeynep Abdullah’ın Gözyaşlarına 9 Kasım Ünlülerin Paylaşımları