içinde

Şarkıcı Cenk Eren, Güzellik Merkezi Açan Fenomenlere Olay Yaratacak Bir Gönderme Yaptı!

Son zamanlarda fenomenler tarafından bir güzellik merkezi açma furyası var biliyorsunuz ki.  Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi hâliyle. Ünlü şarkıcı Cenk Eren bu furyaya katılan fenomenlere dikkat …

Şarkıcı Cenk Eren, Güzellik Merkezi Açan Fenomenlere Olay Yaratacak Bir Gönderme Yaptı!

Son zamanlarda fenomenler tarafından bir güzellik merkezi açma furyası var biliyorsunuz ki.  Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi hâliyle. Ünlü şarkıcı Cenk Eren bu furyaya katılan fenomenlere dikkat çeken bir gönderme yaptı. 

İşte detaylar 👇

Dilan ve Engin Polat çifti, kara para aklama, vergi kaçırma ve örgüt kurma suçlamalarıyla geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı biliyorsunuz ki.

Henüz ceza süreleri belli olmasa da Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da içlerinde bulunduğu birçok kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tabii bu olaylar bununla da sınırlı kalmadı. Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler onlar gibi şaşaalı ve akılalmaz hayatlar yaşayan diğer fenomenlere çevrildi.

Şu an Fenomen Özlem Öz, Tayyar Öz, Şulemsi ve eşi Yasin Türk de Avukat Feyza Altun’un radarına girmiş durumda.

Hâl böyle olunca ünlü Şarkıcı Cenk Eren de güzellik merkezi açan fenomenlerle ilgili dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

İşte Cenk Eren’in olay yaratacak o paylaşımı 👇

“Yarından itibaren kendime bir eş bulup evlenip, ona bir güzellik merkezi açıp ilk fırsatta onunla umreye gidicem” diyen Cenk Eren, gündemden düşmeyen fenomenlerin Umre ve dini paylaşımlarına gönderme yaptı.

Siz Cenk Eren’in bu göndermesini haklı buluyor musunuz? Yorumlarda buluşalım 👇

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Genç oyuncu Gülen Gedikoğlu, Yalı Çapkını’nın kadrosuna katıldı

Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Değişimi Çok Konuşuldu! 9 Kasım’da Yaşanan Son Dakika Magazin Olayları