içinde

Son Günlerde Adı Seda Akman’la Anılan Cem Yılmaz’ın Tescilli Güzellerle Dolu Aşk Hayatını İnceliyoruz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın bir ilişkide olmazsa olmazı, güzellik yarışması derecesi! Bu zamana kadar birliktelik yaşadığı kadınlar gösteriyor ki Cem Yılmaz gerçekten güzelden anlıyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Seda Akman’la aşk yaşadığı iddia edile…

Son Günlerde Adı Seda Akman’la Anılan Cem Yılmaz’ın Tescilli Güzellerle Dolu Aşk Hayatını İnceliyoruz

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın bir ilişkide olmazsa olmazı, güzellik yarışması derecesi! Bu zamana kadar birliktelik yaşadığı kadınlar gösteriyor ki Cem Yılmaz gerçekten güzelden anlıyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Seda Akman’la aşk yaşadığı iddia edilen Cem Yılmaz, özel hayatıyla şaşırtmaya devam ediyor. Gelin, Cem Yılmaz’ın ‘güzelliklerle’ dolu aşk hayatını mercek altına alalım.

Şöhretinin ilk yıllarında başlayıp bir anda biten aşkı, gazete manşetlerine taşındı.


Cem Yılmaz, 1997’de gönlünü hem 1994 hem 1995 yıllarında Best Model derecesi alan Sema Şimşek’e kaptırdı. Aşkları çok kısa süren ikilinin birlikte bir fotoğrafı bile yok. İki ay aşk yaşadıktan sonra yollarını ayırdılar. Sema Şimşek daha sonraki yıllarda ünlü oyuncu Burak Hakkı’yla evlenerek bir erkek çocuk sahibi oldu.
“Kadınlar, onları güldüren erkeklerden hoşlanırlar.” tezini kanıtlayan bir ilişki.


İnanması zor olsa da gerçek! Demet Şener’le Cem Yılmaz, sadece bir ay süren aşklarıyla magazin gündemini epey meşgul ettiler. Yine Miss Turkey dereceli hatta birincisi olan Demet Şener; Cem Yılmaz’ın aşk yaşadığı güzel kadınlar listesinde yerini aldı. Demet, ilişkileri için ‘Beni çok güldürüyor, nasıl oldu bilmiyorum ama ona âşık oldum.’ diyerek açıklama yapmıştı. O dönem paparazilerden kaçmayı pek başaramayan ikili, kısa süre sonra yollarını ayırdı.
Eğer tescilli bir güzelle beraber olduysa ayrılıktan sonra gönlünü yine bir tescilli güzele kaptırıyor.


Herkes Zeynep Tümerdem ve Cem Yılmaz’dan evlilik haberi bekliyordu. Çünkü ilişkileri, Cem Yılmaz’ın diğer ilişkilerinin aksine üç yıl gibi uzun bir süreye yayılmıştı. Ancak ne yazık ki ayrılma kararı alan ikiliyi hayat, farklı yönlere savurdu. Biten ilişkisinin ardından çok geçmeden gönlünü tekrar tescilli güzellere kaptıran Cem’in ayrılık sonrası ilk ilişkisi de Deniz Barut’la oldu. Elite Model Look yarışmasıyla adını duyuran Deniz Barut, Cem Yılmaz’la kısa süren ilişkisinin ardından kariyerine odaklandı.
Kaosun ayak sesleri duyulmaya başladı.


Cem Yılmaz ve 2000 Kanal D Miss Turkey üçüncüsü Cansu Dere’nin aşkı için ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü bu ikilinin ilişkisi yıllar geçse de konuşulmaya devam ediyor. Cem Yılmaz’ın açık ara en uzun ilişkisi, Cansu Dere’yle yaşadığı ve altı yıl süren birlikteliği. Üstelik ikili için evlilik iddiaları dolaşırken Cem Yılmaz, gönlünü Cansu Dere’nin çok yakın arkadaşı Ahu Yağtu’ya kaptırdı ve onunla evlendi.
Sürpriz bir aşk haberi.


İsmini duyan herkesin içinden ‘Çak bir selam canım baksana!’ diye mırıldandığı Ayşe Hatun Önal da Cem Yılmaz’la birlikte olan tescilli güzellerden biri. 1999 Miss Turkey’de Türkiye Güzeli unvanını alan Ayşe Hatun Önal’la herkesi şaşırtan bir aşka imza attı Cem Yılmaz. Kısa süre sonra biten ilişkilerinin ardından ise hiç açıklama yapmadı. Ayşe Hatun Önal da aldatma iddialarına ‘Beni aldatmak mümkün mü?’ diyerek cevap verdi.
Cem Yılmaz’ın kamuoyundan en çok onay alan ilişkisi.


Cem Yılmaz, yılbaşında konuk jüri olduğu O Ses Türkiye yarışmasında şarkı söyleyen 1991 Miss Turkey üçüncü güzeli Defne Samyeli’ye deyim yerindeyse hayran kalmıştı. Yarışmanın çekimlerinden kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan ikili için çok güzel yorumlar yapılıyordu. Ancak Cem Yılmaz gittikleri Alice Müzikali’nde gönlünü Serenay Sarıkaya’ya kaptırınca 1,5 yıllık ilişkiye son noktayı koydu.
Herkesi şoka uğratan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz birlikteliği.


Defne Samyeli’ye ihanet edildiği düşüncesi ve aradaki yaş farkından dolayı çok eleştirilen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisi uzun sürmedi. Tabii ki Serenay Sarıkaya da 2010 Miss Turkey ikincisi, yani tescilli bir güzel.
Cem Yılmaz’ın adı şimdilerde Seda Akman’la anılıyor.


Emret Komutanım dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Seda Akman’ın Cem Yılmaz’la sevgili olduğu konuşuluyor. 1998 yılında Miss Palmolive ve 1999 yılında Best Fotomodel unvanlarına sahip olan Seda Akman’ın daha önce Sarp Levendoğlu ve Arda Kural gibi isimlerle ilişkisi olmuştu. Aşk iddialarıyla ilgili iki taraftan da henüz bir açıklama gelmedi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Merve Boluğur ve Mert Aydın’n Boşanma Haberi Aşkta Yüzü Gülmeyen Goygoycuların Diline Düştü

45 günlük eşinden boşanma kararı alan Merve Boluğur, jartiyerli pozunu paylaştı