içinde ,

Tayt Var mı Yok mu? Serel Yereli’nin Çıplak Sanıldığı Fotoğraf Toplumsal Medyada Gündem Oldu

Televizyon ekranlarında yer alan Bodrum Masalı adlı dizide karşımıza çıkan ünlü isim Serel Yereli sonrasında hayallerinin peşinden giderek İngiltere’ye yerleşmişti. Yurt dışına taşınmasının ardından müziğe yönelen ünlü isim sosyal medya üzerinden yaptığı …

Tayt Var mı Yok mu? Serel Yereli’nin Çıplak Sanıldığı Fotoğraf Sosyal Medyada Gündem Oldu

Televizyon ekranlarında yer alan Bodrum Masalı adlı dizide karşımıza çıkan ünlü isim Serel Yereli sonrasında hayallerinin peşinden giderek İngiltere’ye yerleşmişti. Yurt dışına taşınmasının ardından müziğe yönelen ünlü isim sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. Yereli en son yaptığı paylaşım ise sosyal medyayı ikiye böldü. Gelin Yereli’nin o pozuna birlikte bakalım… 👇

Oyunculuk kariyerinin ardından İngiltere’ye yerleşerek şarkıcılığa soyunan Serel Yereli magazin gündemini sıkça meşgul eden isimler arasında yer alıyor.

İlk olarak Bodrum Masalı adlı diziyle tanıdığımız Yereli için kariyerinden çok sosyal medya paylaşımlarıyla konuşuluyor diyebiliriz biliyorsunuz ki.

Yaptığı paylaşımlara gelen tepkilere sessiz kalmayan güzel isim en son konuyla ilgili sitemde bulunarak, “Artık tamamen saldım. Zamanında neyden çekinmişim? Sizden korkan sizin gibi olsun! Beğendim koyuyorum; çıplak, giyinik, canım nasıl isterse” demişti.

Yereli bu kez paylaştığı fotoğrafla sosyal medyayı ikiye böldü. Ünlü ismin fotoğrafını gören takipçileri Yereli’yi çıplak sandı.

İşte Serel Yereli’nin çok konuşulan o fotoğrafı👇

“Üzerinde tayt var mı yok mu?” tartışmasına neden olan fotoğrafa kısa sürede binlerce yorum geldi. Kimileri Yereli’nin fotoğrafını överken kimileri ise eleştirdi.

Serel Yereli’nin paylaşımıyla ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Çiğdem Tunç ‘Kısa Etek Giyip Neyin Sinyalini Veriyorsunuz Hanımlar?’…

Gülşah Saraçoğlu, Demet Akalın Defterini Büsbütün Kapattı: Öteki Dünyada Karşılaşmamak İçin Hakkımı Helal Ettim