içinde ,

Tuğba Özerk cenazeye alkollü mü katıldı?

Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden müzisyen Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Tuğba Özerk hakkında bomba iddia: Cenazeye alkollü katıldı

Geçtiğimiz hafta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden müzisyen Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Yeter, “Babamın cenazesine alkollü gelip aşırı davrandı” diyerek bir şarkıcı ile çalışmayı bıraktıklarını dile getirdi. Paylaşımdan sonra akıllara şarkıcı Tuğba Özerk geldi.

Ölümüyle sevenlerini yasa boğan Nazmi Sunal’ın kızı Arsevi Yeter, gece yarısı yaptığı bir paylaşımla çok konuşuldu.

“BABAMIN CENAZESİNE ALKOLLÜ KATILDI”

Arsevi Yeter paylaşımında, “Babamın cenazesine alkollü gelip yaptığı aşırı davranışlar nedeniyle. Gerek hafta sonu sağlığı bahanesi ile işi iptal ettirip yalan söylemesi nedeniyle. Hem mekan çalışanları ve hem müzisyenlerin zor durumda kalmasını sağlaması nedeniyle. Hasta olduğuna üzülürken Aynı gece bir gece kulübünde eğlenirken çektiği videoları bana gönderen şarkıcı ile çalışmadığımı bilgilerinize sunarım” açıklamasında bulundu.

SOSYAL MEDYADAN TAKİBİ BIRAKTILAR

Arsevi Yeter ve müzisyen eşi Murat Yeter, Tuğba Özerk ile çalışıyordu. Sosyal medyada karşılıklı takip bırakmanın ardından, Özerk’in menajerlik bilgilerini silmesi iddiaları güçlendirdi. Bu gelişmelerden sonra Arsevi Yeter’in Tuğba özerk ile ilişiğini kestiği düşünülüyor.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Kate Middleton, Galler Prensesi unvanıyla ilk davetine katıldı

Aleyna Tilki’den Mini Etekli Kıyafetiyle Çekilen Görüntüleri Hakkında Açıklama Geldi