içinde

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye’yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı!

Astroloji dünyasının tanınmış ismi Nuray Sayarı, televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz bir isim. Bir televizyon programında yer alarak 20 Eylül tarihine dair öngörülerde bulundu. Sayarı, Türkiye’nin geleceğine dair yorumlar yaparak, ‘Türkiye’nin …

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı 20 Eylül Geldiğinde Türkiye’yi Kasıp Kavuracak Büyük Kehaneti Anlattı!

Astroloji dünyasının tanınmış ismi Nuray Sayarı, televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz bir isim. Bir televizyon programında yer alarak 20 Eylül tarihine dair öngörülerde bulundu. Sayarı, Türkiye’nin geleceğine dair yorumlar yaparak, ‘Türkiye’nin yeni dönemi 20 Eylül’de başlayacak… Bu tarih, astrolojik açıdan çok önemli, bir sırrın kapısı açılacak.’ şeklinde bir ifade kullandı.

Fakat 20 Eylül’de neler yaşanacak? İşte detaylar…

Ünlü Astrolog Nuray Sayarı’nın 20 Eylül sonrası Türkiye için öngördüğü büyük zenginlik, bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla gündeme damga vurdu.

Sayarı’nın bu tarihten sonra ülkemizin büyük bir refaha kavuşacağına dair tahminleri, sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekti.

Detayları belirtmese de, bu zenginliğin bir petrol ya da doğal gaz rezervi ile ilgili olabileceği konusunda genel bir kanı oluştu.

Sayarı’nın bu öngörüleri, Türkiye’nin enerji kaynakları ve ekonomik durumu üzerine geniş kapsamlı tartışmaların yaşandığı bir dönemde ortaya çıktı.

Enerji kaynaklarının uluslararası ilişkilerdeki önemli rolü düşünüldüğünde, bu tür tahminler, ülkemizin geleceği hakkında önemli bir merak unsuru oluşturuyor.

Evrim Akın’a konuşan astrolog Nuray Sayarı, Türkiye ile ilgili 20 Eylül tarihini vurgulayarak şöyle söyledi:

Kimle olursa olsun, neyle olursa olsun, Türkiye’nin istikbali 20 Eylül’de değişiyor. Ayrılmayan, dağılmayan kalmadı, cacığa çevirdi bizi. Hangi burçlar küçülmeye gidiyor? Allah hepimizin yardımcısı olsun ama 20 Eylül’den çok umutluyum. Çok bingo bir gün. Astrolojik anlamda sır perdesi aralanacak. Burayı kesin ve saklayın. 20-28 Eylül arasında Türkiye’de bomba haberler duyacağız. Türkiye çok büyük bir zenginliğe gidecek. Çok bingo bir dönem, bingo bir zaman. Bu dediğim olduğunda ben halının üzerine uçarım artık.

İşte o video:

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Özgür Tetik, Survivor All Star kadrosuna dahil oldu

Murat Dalkılıç Yeni Sevgilisi İle İngiltere Tatilinden Nazar Boncuklu Aşk Pozunu Paylaştı!