içinde

Ünlü Astrolog Öner Döşer 2023 Yılına Veda Ederken Yaşayacağımız Önemli Olayları Açıkladı

Ünlü Astrolog Öner Döşer, Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ adlı programda 2023 yılına veda ederken yaşanacak olayları anlattı. 2024 bizleri nasıl etkileyecek, Ekim ayı tutulmalarının etkisi neler olacak ve Türkiye’nin astrolojik açıdan …

Ünlü Astrolog Öner Döşer 2023 Yılına Veda Ederken Yaşayacağımız Önemli Olayları Açıkladı

Ünlü Astrolog Öner Döşer, Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ adlı programda 2023 yılına veda ederken yaşanacak olayları anlattı. 2024 bizleri nasıl etkileyecek, Ekim ayı tutulmalarının etkisi neler olacak ve Türkiye’nin astrolojik açıdan gündemi neymiş, gelin birlikte bakalım…

Eris varyantı, 20 Eylül kehanetleri, ekonomik sıkıntılar ve daha fazlası 2023 yılına damgasını vuran gelişmelerden oldu.

Aslında astrologlar gökyüzü yorumlamaları ile yıl başlamadan evvel bizlere olacakları haber vermişti.

Bu senenin gündeminde Satürn’ün Balık burcuna geçişi ile birlikte su kıtlığı ve sudan yayılacak salgın hastalıklar vardı. 2024 yılı bu öngörüler için önemli bir sene olabilir.

Diğer yandan başarılı astrolog Öner Döşer, yılı bitirmeden önce, 2023 yılının Ekim ayına dikkat çekti.

“Yılbaşına kadar en önemli zaman dilimi Ekim ayı…”

Atatürk’ün Cumhuriyeti ilan ettiği tarih olan, 29 Ekim’e göre alınan Türkiye’nin doğum haritasına baktığımızda bu yıl yepyeni bir döneme işaret ediyor.

“Bu sene Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutluyoruz.”

Ekim ayındaki önemli ay tutulmalara işaret eden Döşer, 14 Ekim Güneş tutulması ve 28 Ekim Ay tutulmasının dikkat çekici etkileri olacağını belirtti.

“28 Ekim’deki Ay tutulması Türkiye’nin haritasını önemli derecede etkileyecek!”

Ekim ve Kasım ayları özellikle ekonomik sıkıntıların arşa çıkacağı bir dönem olarak ele alınabilir. Döşer, ‘Stresli zamanlardan geçiyor olacağız’ dedi.

“Diğer yandan Dünya genelinde görüş farklılıkları ve kutuplaşmalar ortaya çıkabilir.”

Döşer, ‘Özellikle bizim ülkemiz bu konuda riskli’ dedi: ‘Bu dönem daha sakin ve anlayışlı olmakta fayda var’ diye uyardı.

13-14 yılda bir gerçekleşen Jüpiter – Uranüs kavuşumu yaşanacak. Döşer, “Bunun anlamı salgın hastalık riski artacaktır. Dikkatli olmak gerekir” dedi.

29 Eylül dolunayının hemen ardından başlayan hastalık riskine karşı hazırlıklı olmak gerektiği konusunda da uyarılarını dile getirdi.

“Aralık ayı birçok gezegenin retrolarını tamamladığı ve rahatladığımız bir dönem olacak” diyerek müjdeyi de veren Döşer, yeni yıla daha net ve huzurlu bir düşünce ile girebileceğimizin altını çizdi.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Gamze Özçelik’in Görüntülerini Çektiği İddia Edilen Kızılcık Şerbeti’nin Ömer’i Barış Kılıç’tan Açıklama Geldi

Onun İçin Sezon Daha Bitmedi! Melis Sezen’in Bikinili Pozları Yorum Yağmuruna Tutuldu!