içinde

Yeni Aşkın İlk Belgesi: Cem Yılmaz ve Seda Akman İlk Kez Birlikte Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın gizemli sevgilisinin Seda Akman olabileceği konuşuluyordu. Sonunda Cem Yılmaz ve Seda Akman aşkı ilk kez yan yana görüntülendikleri fotoğraf ile belgelenmiş oldu. Cem Yılmaz yeni aşkını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediy…

Yeni Aşkın İlk Belgesi: Cem Yılmaz ve Seda Akman İlk Kez Birlikte Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın gizemli sevgilisinin Seda Akman olabileceği konuşuluyordu. Sonunda Cem Yılmaz ve Seda Akman aşkı ilk kez yan yana görüntülendikleri fotoğraf ile belgelenmiş oldu.

 

Cem Yılmaz yeni aşkını gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyordu. Ancak magazin gündeminde ünlü komedyenin gizemli sevgilisinin Seda Akman olabileceği iddia edilmişti.


Yılmaz’ın, Bir İstanbul Masalı, Emret Komutanım, Arka Sokaklar, Masumlar Apartmanı, Annem gibi yapımlarla tanınan 44 yaşındaki güzel oyuncu Akman ile yeni bir aşka yelken açtığı dedikodusu hızla yayıldı.
Serenay Sarıkaya ile ayrıldıktan sonra Rüya Demirbulut ile kısa bir birlikteliği olan Yılmaz’ın gönlünü oyuncu Akman’a kaptırdığı ileri sürülmüştü.


Ancak çift iddialar karşısında suskun kalmayı tercih ediyordu ki sürpriz aşkları belgelendi.
Yılmaz ile Akman çiftinin geçen aylarda başladığı bilinen sürpriz bir beraberliği aslında apaçık ortadaymış da biz görememişiz.


tv100’deki habere göre, çift iki ay önce Arnavutköy’deki bir mekana beraber gitmişti.
Aynı araçtan birlikte inen çifte basın mensupları ilişkileri hakkında sorular yöneltti.


Gazetecilerin, ‘Yeni sevgiliniz mi?’ sorusuna yanıt vermeyen komedyen, ‘İyi akşamlar’ demekle yetinmişti. Akman ise sessizliğini korumaya devam etti.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Köy Hayatı ve Doğallığıyla Herkesin Kalbini Çalan “Keçi” Lakaplı Fenomene Dair Bilinmeyenleri Öğrendik

Ayrılık mı Var? Mert Aydın’la Evlenen Merve Boluğur’un Bir Takipçisine Verdiği Cevap Kafaları Karıştırdı