içinde , ,

Yüz Plastik Cerrahı Açıkladı: Altın Orana Göre Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Kimlerdir?

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık’ta yaşayan estetik cerrah Dr. Julian De Silva, ‘altın oran’ hesaba katılarak kimlerin dünyanın en yakışıklı erkekleri olduğunu tespit ettiği çalışmayı Instagram hesabından duyurdu. Detaylar içerikte …

Yüz Plastik Cerrahı Açıkladı: Altın Orana Göre Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Kimlerdir?

Merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık’ta yaşayan estetik cerrah Dr. Julian De Silva, ‘altın oran’ hesaba katılarak kimlerin dünyanın en yakışıklı erkekleri olduğunu tespit ettiği çalışmayı Instagram hesabından duyurdu.

Detaylar içerikte!

Julian De Silva adlı bir yüz estetik cerrahı, ilk kez Antik Yunan’da Pisagorcular tarafından kullanılan ve fiziksel güzellik ile çekiciliği ortaya koyan matematikteki “altın oran” hesabına göre dünyanın en yakışıklı erkeklerini belirledi.

Bridgerton’ın birinci sezonunda Simon Basset’i canlandıran Regé-Jean Page, dünyanın en yakışıklı erkeği seçildi. Page, altın orana göre %93,65 olarak hesaplanan yüzüyle birinci sırada yer aldı.

İkinci sırada %93,53 ile Chris Hemsworth yer alırken, üçüncü sırada %93,46 ile Michael B. Jordan yer aldı.

Daily Mail’in haberine göre De Silva, Page hakkında şunları söyledi: “Regé, klasik güzel yüzü ve muhteşem kahverengi gözleri nedeniyle birinci oldu. Göz aralığı ve konumları yüzünden kolayca en yüksek puanı aldı. Puanını düşürense burnunun genişliği ve uzunluğuydu.”

De Silva’nın hesaplamalarına göre Harry Styles %92,3 ile dördüncü, İngiliz futbolcu Jude Bellingham %92,22 ile beşinci ve Robert Pattinson %92,15 ile altıncı oldu.

Listede, yedinci sırada Chris Evans, sekizinci sırada George Clooney, dokuzuncu sırada Henry Golding ve 10. sırada Dwayne Johnson yer aldı.

De Silva geçtiğimiz haziran ayında paylaştığı analize göre de oyuncu Amber Heard’ün altın orana göre yüzde 91,85’le yüzü en güzel kadın olduğunu söylemişti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Fırat Tanış’ın olaylı gecesi! Sevgilisiyle görüntülenmemek için kaçacak yer aradı

Annesinin onayı olmadan evlenen Özcan Deniz, sorulara tek cümlelik cevap: Sorunlar aile arasında kalacak