içinde

Serdar Ortaç Hudut Krizi Geçirdi

Serdar Ortaç son zamanlarda yorgun olduğunu ifade eden açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz gün sabaha karşı konserden evine dönen Ortaç evinin önünde film çeken ekibe tepkisini çektiği video ile gösterdi. Çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan …

Serdar Ortaç son zamanlarda yorgun olduğunu ifade eden açıklamalarda bulunmuştu. Geçtiğimiz gün sabaha karşı konserden evine dönen Ortaç evinin önünde film çeken ekibe tepkisini çektiği video ile gösterdi. Çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Ortaç, ‘MS hastası adama yaptıklarına bakın’ şeklinde bir yazı da ekledi.

Türk Pop müziğinin ünlü ismi Serdar Ortaç’ın bir süredir zor geçen hayatı sevenlerini tedirgin ediyor.


Ünlü şarkıcı yakın zamanda pandemi döneminde yaşadığı sıkıntılardan, boşanma sürecinden ve MS hastalığı nedeniyle yaşadıklarından olsa gerek artık psikolojik anlamda yorulduğunu ifade eden açıklamalarda bulunmuştu.
Birkaç gün önce Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda 90 kişilik senfoni orkestrası ile birlikte yer aldığı konserde hüzünlendiren açıklamalarda bulunmuştu.


Konser öncesi basın mensupları ile sohbet eden Ortaç, MS hastası olması sebebiyle bu soğuk havalarda ayakta durmakta zorlandığını ifade etmişti.
52 yaşındaki şarkıcı henüz özel hayatında yaşadığı sıkıntıları da atlatabilmiş sayılmaz.


2014 yılında evlendiği İrlandalı manken Chloe Loughnan’dan 2019 yılında olaylı bir şekilde boşanan Ortaç, kısa bir zaman sonra Seçil Gür ile birliktelik yaşamaya başlamıştı. Ancak bir süredir magazinde borç ve nafaka konularıyla gündeme geliyor.
Ortaç’ın yürek burkan açıklamalarının ardından geçen gün yaşadığı olay tuz biber oldu.


Ortaç, konserden dönüşte evine gelip dinlenmek istediğini ancak karşılaştığı manzara ile sinir krizi geçirdiğini söyledi. Sabaha karşı 05:00 sularında çektiğini söylediği videoda, evinin önünde bir film seti kurulduğunu takipçileri ile paylaştı.
“MS hastası adama yaptıklarına bakın”


İşten evine dönen ünlü şarkıcı, evinin önündeki gürültüden rahatsız olup aşağı indiğini ve bir film ekibinin yemek masaları kurduğunu söyledi. Ortaç, o anları sosyal medya hesabından “Mental Yapım diye bir film şirketi geldi. Evimin önüne açık büfe koymuşlar, film çekiyorlar. 5’te geldim eve, sadece 3 saat uyudum. MS hastası adama yaptıklarına bakın” notuyla yayınladı.
“Bağırdım, çağırdım. Sinir krizi geçirdim.”


Aynı zamanda site yönetimine ve film ekibine de kızgın sözler yayınladı. Ancak kısa süre sonra videoyu sildi. Ortaç, videoyu silmesinin ardından Instagram hesabından bir açıklama paylaştı.

Ne düşünüyorsun?

AKLINIZDAN NE GEÇİYOR?

Ünlü Oyuncu Pelin Karahan’ın Eşi Bedri Güntay Hastaneye Kaldırıldı!

Pınar Altuğ Seray Sever’e neden küstü…